Zlatý květináč Mia 14,5 cm od DekorStyle – luxusní doplněk pro vaše rostlinky!


Zlatý květináč Mia 14,5 cm

Rostliny v místnosti dodají kouzlo a navodí příjemnou atmosféru. Proto je důležité mít krásné květináče, které bude ladit s interiérem. Jedním z takových květináčů je zlatý květináč Mia 14,5 cm od značky DekorStyle. Tento květináč je dokonalým doplňkem parapetu nebo balkonu a okamžitě dodá vašim rostlinám na noblesním vzhledu.

Květináč je vyrobený z keramiky ve zlaté povrchové úpravě

Květináč je vyrobený z keramiky ve zlaté povrchové úpravě, která dodá květináči luxusní vzhled. Zlatá barva květináče je perfektní pro interiéry zmodernizovaného stylu a zároveň bude odpovídat barvě ostatních doplňků v místnosti. Květináč můžete bez problémů umístit na kryté terase a vyhnout se tak přímému kontaktu s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Jistě oceníte fakt, že se tento květináč nestane obětí nepříznivého počasí a bude dlouho krásný i po mnoha letech používání.

Specifikace produktu

  • Materiál: keramika
  • Barva: zlatá
  • Styl: glamour
  • Rozměr:
    • Průměr: 17 cm
    • Výška: 14,5 cm

Tento květináč se stane stylovou ozdobou každé domácnosti! Koupě tohoto květináče určitě nebudete litovat. Nakupovat můžete jednoduše a rychle na nabytekhned.cz. Na této stránce naleznete rovněž mnoho dalších produktů ze série květináč Mia. Nechte se inspirovat naší nabídkou a vylepšete svůj domov o skvělý designový kousek.

Zkuste nyní kliknout na tento odkaz a objednejte si zlatý květináč Mia 14,5 cm od DekorStyle u nás na webu.

Zlatý květináč Mia 14,5 cm