Zkrášlete svůj domov s Kovovou nástěnnou dekorací LEAFS od ASIR

LEAFS je nástěnná kovová dekorace, která v sobě kombinuje eleganci s moderním designem. Na dlouhých větvičkách se uskupily drobné lístky do měděných tónů, které do každé místnosti vnáší svěží atmosféru.

Unikátní design

Tento unikátní design dekorace LEAFS navrhl designér Jakub Sečka. Její tvary připomínají skutečné listy rostlin a podobně jako příroda, i tato dekorace dokáže vytvořit okouzlující atmosféru v interiéru.

Díky svému minimalistickému stylu se hodí ke každému typu bytu nebo domu. Je vyrobená z kovu o síle 1,5 mm a zároveň příjemně jemné kovové tóny dokážou ladit s různými styly nábytku.

Proč si vybrat Kovovou nástěnnou dekoraci LEAFS?

Pokud hledáte způsob, jak zkrášlit svůj domov, Kovová nástěnná dekorace LEAFS je tou pravou volbou. S ní můžete jen s minimálním úsilím přeměnit fádní a prázdné zdi na kreativní a moderní dekorační prvek.

Její kovové lístky dokážou zachytit světlo a zároveň prostorem procházejícím proud vzduchu vytvářejí efekt, jako kdyby se zelené květiny houpaly na větru.

Nástěnná dekorace LEAFS je přitom velmi snadno umístitelná. S rozměry 76 cm na šířku, 64 cm na výšku a pouhými 1,5 mm hloubky se místo na stěně určitě najde. Jednoduše ji lze připevnit na zeď a to díky menším háčkům za lístky, které jsou připevněny k dekoraci.

Jakou barvu si zvolit?

Kovová nástěnná dekorace LEAFS je dostupná v několika barvách. Pokud máte raději méně výrazné barvy, můžete zvolit verzi v bílé nebo černé barvě. Ti kteří chtějí do místnosti vnést svěžest na druhou stranu mohou zvolit nástěnnou dekoraci v zlatém nebo měděném odstínu.

Jak si Kovovou nástěnnou dekoraci LEAFS pořídit?

Kovovou nástěnnou dekoraci LEAFS od ASIR si můžete objednat na www.nabytekprehledne.cz za velmi přijatelnou cenu. Navíc si můžete zvolit i další produkty s kovovým designem, které by k vaší dekoraci skvěle ladily.

Závěr

Kovová nástěnná dekorace LEAFS od ASIR je skvělou volbou, jak do vašeho domova vnést moderní a kreativní prvek. Její unikátní design, různé barvy a snadná instalace jsou zárukou, že si ji zamilujete a budete s ní spokojeni.

Určitě si ji nechte ujít a zkuste, jak dokáže změnit vaše bydlení.