Vínově červená sametová pohovka MICADONI MICA 162 cm – luxus pro domov


Elegantní vzhled a ohromující komfort

Dvoumístná pohovka MICADONI MICA ve vínově červené barvě zaujme svým elegantním vzhledem a komfortem, který vám poskytne. Už při krátkém posezení oceníte na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky.

Hluboké sedadlo a měkké opěradlo vám poskytnou maximální pohodlí, kdykoli se na pohovku posadíte. Pohovka je ideálním místem k relaxaci a odpočinku po dlouhém dni. S touhle pohovkou budete cítit opravdovou pohodu, i když jen tak sedíte a koukáte se na televizi.

Důmyslný design s prošíváním a zaoblenými rohy

Pohovka je nejen příjemná na posezení, ale také designově dokonalá. Na půvabu a jemném výrazu pohovce dodává prošívání s knoflíky a zaoblené rohy. Tyto detaily dokonale ladí se sametovým materiálem čalounění, který má navíc hezký lesk.

Pohovka bude vynikat v každém interiéru, zejména v kombinaci s ostatními kousky ze stejné produktové řady MICADONI MICA. Budete cítit jakousi luxusní atmosféru v obývacím pokoji, když se na ni podíváte.

Zakázková výroba a individuální obchodní podmínky

Pohovka je vyráběna na zakázku, aby odpovídala vašim přesným požadavkům. To také znamená, že vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pokud se rozhodnete pro tuto pohovku, použijte náš odkaz ke koupi na www.sidonia.cz. Nezapomeňte si vybrat barvu, která vám vyhovuje nejvíce, a bude vás opravdu bavit. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Zakončení

Vůbec neváhejte a pořiďte si tuto luxusní a pohodlnou pohovku do vašeho domova. Bude to jedna z nejlepších investic do vašeho interiéru a vaší pohody.