Útulnost a kvalita – dvoulůžková postel SKANDICA Agava z borovicového dřeva


Krása v přirozenosti

Toužíte po hřejivém a pohodlném místě pro ničím nerušený spánek? Ideální volbou bude postel z kolekce Agava od značky SKANDICA. Je z masivního borovicového dřeva, které krásně voní, místnost zateplí a zaručí bytelnou oporu. Tento kus přírody přináší do vaší ložnice útulnou a teplou atmosféru.

Matrace není součástí balení, ale vybrat si tu nejpohodlnější můžete z naší nabídky, ve které najdete nejrůznější velikosti a typy matrací. U všech z nich navíc platí, že si je můžete po dobu 45 dní od koupení řádně v pohodlí domova vyzkoušet, a pokud vám nebude vyhovovat, máte možnost vrácení.

Robustnost s krásným designem

Konstrukce postele je z masivního borovicového dřeva, které je velmi odolné a bez problému odolává vodě. Pokud tak náhodou vaše zdi v ložnici trápí větší procento vlhkosti, jde o ideální kus nábytku. Navíc je i velmi robustní, vydrží tedy po desítky let.

Péče je o tento kus nábytku velmi jednoduchá, stačí pravidelně otírat a zbavovat povrch nečistot a prachu. Pro zvýšení trvanlivosti a odolnosti dřeva můžete zvolit různé způsoby impregnace a různé přípravky určené pro péči o masivní dřevo.

Kvalita je pro nás nejdůležitější. Proto jsme si pečlivě vybrali masivní borovicové dřevo a snažili se o maximální kvalitu zpracování. Výsledkem je postel, která bude vypadat dobře i po letech používání a navíc vydrží mnoho let.

K dostání i další nábytek ze stejné kolekce

K posteli doporučujeme dokoupit i komodu a noční stolek ze stejné kolekce. Ty navíc skvěle doplní celkový vzhled vaší ložnice a budou vytvářet svůj vlastní prostor a atmosféru.

O značce SKANDICA

SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti.

Inspirace:

Designéři