Tmavě hnědé vintage křeslo MESONICA Musso – stylová volba pro váš obývací pokoj

Designové křeslo MESONICA Musso bude díky svému úchvatnému tvaru nepřehlédnutelnou součástí Vaší domácnosti. Stabilní podnož z bukového dřeva je skvěle doplněna o čalounění z pravé kůže v tmavě hnědém vintage odstínu, která dodává křeslu estetický vzhled a nadprůměrnou životnost.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Styl a pohodlí v jednom

Křeslo MESONICA Musso je nejenom stylové, ale také velice pohodlné. Jeho ergonomický tvar se přizpůsobí tělu a podpoří správné držení páteře. Čalounění z pravé kůže navíc pocit pohodlí ještě umocňuje a v kombinaci se stabilním podnožím z bukového dřeva vytváří dokonalou relaxační zónu v obývacím pokoji.

Potřebujete si odpočinout po náročném dni? S křeslem MESONICA Musso to bude hračka!

Výroba a údržba

Křeslo MESONICA Musso je vyráběno na zakázku s maximální péčí o detaily. Každý krok výroby je prováděn s cílem dosáhnout co nejvyšší kvality a úrovně zpracování. Aby byla Vaše nová stylová součást interiéru vždy v těch nejlepších podmínkách, doporučujeme jej pravidelně udržovat.

Tip: K čištění doporučujeme otírání měkkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě. V případě obroušeného povrchu není vhodné používat vodu. Proto doporučujeme kartáč s jemnými kovovými jehličkami mezi štětinami s následným přeluxováním vyčištěného místa.

Křeslo MESONICA Musso

S křeslem MESONICA Musso získáte nejenom stylovou a pohodlnou součást obývacího pokoje, ale také výrobní kvalitu a estetickou hodnotu. Křeslo se dokonale hodí do moderních i tradičních interiérů a garantuje Vám mnoho let spokojenosti.

Vyberte si křeslo MESONICA Musso již dnes a posuňte svůj obývací pokoj na novou úroveň!

Koupit křeslo MESONICA Musso