Tescoma Vykrajovátka DELÍCIA na srdíčka, sada 3ks


Tescoma Vykrajovátka DELÍCIA na srdíčka

Připravte si originální dekorované cukroví s razítkem DELÍCIA

Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA jsou ideální prostředek k přípravě dekorovaného cukroví. Nyní máte možnost si vytvořit originální sušenky, linecké cukroví nebo perníčky s valentýnskými motivy. Cukroví ve tvaru srdíček se totiž hodí nejenom na sv. Valentýna, ale i pro narozeninové oslavy, ke Dni matek apod.

Když používáte tyto vykrajovátka, můžete si užít dvě funkce v jednom produktu. Za prvé, můžete vykrojit tvar se srdíčkem, abyste dokázali dekorovat cukroví. Tento tvar s razítkem udělá dekorativní výjev na vašem cukroví tak, že není třeba dále zdobit cukroví a lze ho podávat jako perníčky či sušenky. Cukroví s dekorem je také možné spojit marmeládou a podávat jako originální linecké cukroví.

Druhá funkce těchto vykrajovátek je razítko. Vysuňte dekor a vykrajovátko můžete používat jako razítko pro zdobení marcipánových nebo fondánových povrchů dortů, moučníků apod. Takže z těchto vykrajovátek máte vlastně dva produkty v jednom.

Toto balení vykrajovátek s razítkem DELÍCIA na srdíčka obsahuje celkem tři kusy vykrajovátek ve tvaru srdíček. Díky snadnému rozložení a údržbě budete mít s těmito vykrajovátky opravdovou radost.

Navíc, balení obsahuje recept na domácí máslové sušenky, takže se nemusíte bát, že by vám recept na výrobu sušenek chyběl. A pokud si objednáte nyní, získáte záruku na 3 roky.

Tak co ještě čekáte? Kupte si tyto vykrajovátka s razítkem DELÍCIA na srdíčka značky Tescoma a připravte si originální a dekorativní cukroví! Kde si je můžete zakoupit? Na www.codina.cz.