Tempo Kondela přináší novinku: Vitrína s komodou INFINITY 08 jasan světlý

Provedení: Komoda s vitrínou 08 z luxusního sektorového nábytku vysoké kvality v masivním designu s prvky surového malovaného dřeva a výraznou reliéfní kresbou je vhodná na zařízení obývacích pokojů a jídelen.

Obrázek vitríny s komodou INFINITY 08 jasan světlý

Nová vitrína s komodou INFINITY 08 jasan světlý je nejen praktickým nábytkem, ale také designovým kouskem, který se hodí do každé domácnosti. Korpus vitríny je až 48 mm silný, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Kovové úchytky dodávají vitríně moderní vzhled.

Vitrína je vyrobena z laminovaného materiálu DTD, který chrání nábytek před poškozením. ABS hrany zaručují, že vitrína vydrží i při častém používání. Barevné provedení vitríny je jasan světlý, což jistě padne do oka mnoha zákazníkům.

Pokud si přejete ještě více zdůraznit design vitríny, můžete dokoupit LED osvětlení. To dokonale zvýrazní vaše oblíbené skleněné výrobky a dá celé vitríně úplně nový rozměr.

Obrázek vitríny s komodou INFINITY 08 jasan světlý

Barevné provedení

Barevné provedení vitríny můžete vidět na ilustrační fotografii na obrázku č. 2. Obrázek ukazuje co nejvěrnější podobu barevného provedení, ale nemusí mít absolutně přesné barevné provedení finálního výrobku.

Dodávka

Vitrína s komodou INFINITY 08 jasan světlý je dodávána v demontu. Nicméně, nábytek lze snadno sestavit, návod je krok za krokem popsán. Pokud si přejete, abychom vám vitrínu se sestavením přivezli a nainstalovali vám ji na místě, neváhejte se obrátit na naše specialisty. Ti se postarají o to, aby vitrína byla sestavena k vaší naprosté spokojenosti.

Pokud vás zaujala vitrína s komodou INFINITY 08 jasan světlý a chcete si ji pořídit, navštivte náš e-shop na stránce https://www.esrom.cz/produkt/tempo-kondela-vitrina-s-komodou-infinity-08-jasan-svetly-2