Světle šedá dřevěná jídelní židle ROWICO LOTTA – stylový a praktický kousek pro váš jídelní stůl


Světle šedá dřevěná jídelní židle ROWICO LOTTA

Designově jednoduchá ale přesto výrazná – taková je jídelní židle LOTTA od značky ROWICO. Je vyrobena ze světle šedě lakovaného kaučukového dřeva a zaujme vás svou vysokou zádovou opěrkou. Je velice pohodlná a vy se tak nemusíte bát ani delšího sezení.

Jídelní židle LOTTA je ideální pro moderní domácnosti, kde se eleganci a funkčnost dokonale prolínají. Tato židle disponuje moderním designem a svým vzhledem vytváří pohodovou a přívětivou atmosféru.

Praktický a stylový kousek pro váš jídelní stůl

Jídelní židle LOTTA nejenže působí stylově, ale také je velmi praktická. Využít ji můžete také jako originální odkládací stolek nebo na ni umístit oblíbené dekorace. Precizní zpracování a robustní konstrukce zajistí, že bude židle dlouho sloužit a vy z ní budete mít radost.

Minimální objednatelné množství jsou 2 kusy. Pokud potřebujete nové jídelní židle, které propůjčí vaší jídelně osobitý šarm a pohodlí, jste na správném místě. Světle šedá dřevěná jídelní židle ROWICO LOTTA zaručeně splní vaše požadavky.

ROWICO LOTTA

Světle šedá dřevěná jídelní židle ROWICO LOTTA

Nabízíme kvalitní zboží za přijatelné ceny a s možností osobního vyzkoušení v našem showroomu. Pro více informací o jídelní židli ROWICO LOTTA navštivte naši webovou stránku a využijte naše služby.