Relaxace ve stylu: Vana Mexen Oval 150×75 cm

Toužíte po chvílích klidu a pohody v hezkém prostředí? Pokud ano, pořízení vany Mexen Oval by mohlo být tím nejlepším řešením pro vaši koupelnu. Univerzální bílá barva zajistí kompatibilitu s dalším vybavením, zároveň ale poskytne prostor pro vaší vlastní kreativitu a designový vkus.

Technické parametry vany Mexen Oval:

Velikost:

Vana Mexen Oval je dostatečně prostorná pro standardní koupelny. Její rozměry jsou 150 x 75 x 58 cm, takže se do ní pohodlně vejdete a zároveň si můžete užívat příjemné relaxace.

Typ:

Tento model vany je volně stojící a přidává do vaší koupelny elegantní nádech. Zadní stěna vany Mexen Oval zajistí, že se nemusíte starat o to, kde ji instalovat. Stačí ji postavit na místo určené právě pro ni.

Barva:

Bílá barva působí čistě a srozumitelně. Vana Mexen Oval se snadno kombinuje s dalším vybavením koupelny, takže není potřeba se obávat srážek barev. Navíc bílá barva umožní vyniknout všem dekoracím a doplňkům, které do vaší koupelny přidáte.

Objem:

Díky objemu 190 l se do vany Mexen Oval vejdete i s partnerem či dětmi a budete mít dostatek místa pro relaxaci, protože si můžete natáhnout nohy a užívat si pohodlí.

Přepadový otvor:

Vana Mexen Oval má přepadový otvor, což znamená, že už se nemusíte starat o to, že by voda unikla ven po nechtěných místech. Přepadový otvor zajistí, že voda se bude správně odvádět.

Otvor pro baterii:

Vana Mexen Oval neobsahuje otvor pro baterii, takže se budete muset rozhodnout, zda si pořídíte baterii samostatně. Pokud si však už máte koupelnový kohoutek, který chcete do vany nasadit, tuto možnost můžete využít.

Sada obsahuje:

Vana Mexen Oval se dodává se sifonem a výpustí, takže si nemusíte lámat hlavu s výběrem těchto dvou náhradních dílů. Pohodlně se vám nasadí a vy se můžete rychle ponořit do vody a užívat si relaxace.

Materiál:

Vana Mexen Oval je vyrobena z kvalitního akrylu, což zaručuje, že vydrží dlouho a bude pro vás spolehlivou volbou. Navíc je akryl vhodný také při údržbě, protože se snadno čistí a udržuje v pevném stavu.

Pokud si přejete tuto vanu Mexen Oval pořídit, můžete ji zakoupit na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/vana-mexen-oval-150m75-cm .

Vana Mexen Oval

Vana Mexen Oval bude skvěle doplňovat vaši koupelnu a zároveň poskytovat příjemný nádech klidu a pohody. Pokud se rozhodnete pro tento model, určitě nebudete litovat a budete se s ním rádi vracet k odpočinku a relaxaci.