Polička Multi chrom DRATROV2 – nejlepší řešení pro barevné tiskové potřeby


SIKO

Polička Multi chrom DRATROV2 je řešením pro každého, kdo hledá praktický a elegantní doplněk do své koupelny. Tento nástěnný dvoupatrový drátový regál má šířku 30 cm a je ideální pro vlasovou a tělovou kosmetiku, ale také pro jiné potřeby, jako jsou například ručníky či mýdla.

Praktické využití v koupelně

Pokud hledáte praktické řešení pro úpravu vlasů, tato polička je tou správnou volbou pro vás. Díky drátové konstrukci můžete snadno umístit kartáče, fén či kulmy na jedno místo a mít je vždy po ruce.

Nástěnná polička pro každou koupelnu

Díky pochromování je tato polička nejen praktická, ale také stylová. Je vhodná pro každý typ koupelny, ať už se jedná o moderní nebo klasický styl. Jednoduchý design a čisté linie dodávají této poličce eleganci a vyzdvihují ji jako skvělý doplněk do koupelny.

Použití v koupelně a vliv vody na poličku

Je však důležité mít na paměti, že tato polička není vhodná pod přímý zdroj vody. Doporučujeme ji umístit na suché místo, aby nedocházelo ke znehodnocení jejích vlastností a aby polička vydržela co nejdéle.

Kde koupit tuto poličku

Tuto poličku a další nástěnné drátové regály můžete zakoupit na našem e-shopu Atcomplet.cz. Nabízíme široký výběr drátových poliček do koupelen, kuchyní a dalších místností.

Polička Multi chrom DRATROV2

Závěr

Pokud hledáte praktickou a elegantní poličku pro svou koupelnu, je Polička Multi chrom DRATROV2 tím pravým řešením pro vás. Její šířka 30 cm umožňuje skladování různých koupelnových potřeb a díky jejímu designu a pochromování ji můžete snadno sladit s interiérem vaší koupelny. Zakoupení této poličky je poměrně jednoduché, stačí si ji objednat na našem e-shopu a příjemně si ji užívat v koupelně.