Nový ultimátní úložný box od Rotho s víkem EVO EASY – 11 L, plast, černý


Úložný plastový box s víkem – Moderní design a kvalitní provedené od švýcarské značky Rotho

Potřebujete úložit své věci a zbavit se nepořádku, ale zároveň chcete, aby vaše úložiště vypadalo stylově? Pokud ano, pak máme pro vás skvělou novinku – Rotho úložný box s víkem EVO EASY – 11 l, plast, černý. Tento box dokonale splní vaše potřeby, a to díky svým moderním designu a kvalitnímu provedení švýcarské značky.

Lesklá černá barva a možnost stohování

Tento úložný box je vyroben z kvalitního plastu a má černou lesklou barvu, která dokonale zapadne do jakéhokoli interiéru. Díky svým rozměrům a objemu 11 litrů se skvěle hodí pro většinu věcí, které chcete uložit. A nejlepší na tom všem? Tento úložný box je stohovatelný, takže můžete mít více boxů uložených na sebe bez zbytečné ztráty místa.

Technické údaje

Tento úložný box s víkem má rozměry 39 x 28 x 16 cm (d x š x v), hmotnost 0,61 kg a je vyroben z kvalitního plastu. Jeho objem činí 11 litrů a v balení naleznete 1 kus úložného boxu.

Uložte své věci stylově

Tento úložný box je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí mít své věci uložené prakticky a zároveň stylově. Pokud tedy toužíte po úložném boxu, který dokonale zapadne do vašeho interiéru, vyberte si Rotho úložný box s víkem EVO EASY – 11 l, plast, černý a užijte si nepořádek-free prostor!

Koupi Rotho úložného boxu s víkem EVO EASY – 11 l, plast, černý můžete provést na velkynabytek.cz.

Rotho úložný box s víkem EVO EASY - 11 l, plast, černý

Rotho úložný box s víkem EVO EASY - 11 l, plast, černý