Novinka: Krémový koberec Mint Rugs Disa o rozměru 160 x 230 cm


Bohémská hravost do vašeho domova

Vneste do svého domova trochu bohémské hravosti s kobercem s etnickými vzory z kolekce DISA. Tento nový koberec je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají způsob, jak osvěžit svůj interiér. Nabízí totiž nejen praktické využití, ale zároveň krásnou dekoraci.

Vyberte si ze tří barevných variant

Vzor je vyveden v několika barevných variantách, a tak si můžete vybrat takovou, která nejlépe podpoří atmosféru vašeho interiéru. K dispozici jsou totiž tři barevné verze – krémová, šedá a modrá. Všechny jsou vynikající volbou na zlepšení vaší místnosti, i když každá bude podporovat různé vzhledy.

Koberec Mint Rugs Disa

Kvalita, trvanlivost a snadná údržba

Koberec je ze 100% polypropylenu. Tento materiál zaručuje, že koberec nezmolkuje a zůstane dlouho krásný. Navíc se snadno udržuje a pyšní se svou odolností a trvanlivostí svých vláken.

Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Vzhledem k tomu, že koberec neudržuje v sobě vlhkost, také ho můžete použít do koupelen a kuchyní. Koberec Mint Rugs Disa je skvělou volbou pro každou místnost.

Antistatické vlastnosti jsou další výhodou, kterou vám tento koberec nabízí. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Zakoupit online

Pokud je tento krémový koberec Mint Rugs Disa tím, co potřebujete do vašeho domova, objednejte jej ještě dnes. Navštivte stránky Isolund.cz a zvolte rozměr 160 x 230 cm. Tento koberec je skvělým doplňkem do každého interiéru.