Nově příchozí ubrus AmeliaHome GAIA BRD v mátovém designu, velikost 110×110 cm


Ubrus AmeliaHome GAIA BRD je nový přírůstek do rodiny textilních produktů od výrobce AmeliaHome. Nabízí se v moderním designu s motivem listů, který se hodí ke každé příležitosti. Jeho velikost je 110×110 cm, což z něj dělá praktický doplněk na stůl jak v běžném denním provozu, tak i na slavnostních událostech.

Design a kvalita

Jedním z hlavních rysem tohoto ubrusu je jeho design. Mátová barva a elegantní motiv listů jsou populární trendem v dnešní době a rozhodně nezklamou ani v případě tohoto produktu. Pro zvýšení estetických kvalit ubrusu je jeho spodní část zdobena jemnou manžetou.

Ubrus AmeliaHome GAIA BRD je ušitý ze 100% polyesteru a disponuje gramáží 150g/m2 . To zajišťuje odolnost proti opotřebení a trvanlivost tohoto produktu. Materiál zároveň usnadňuje jeho údržbu, protože se snadno pere a rychle schnou.

Specifikace produktu

  • Materiál: 100% polyester
  • Barva: mátová
  • Kolekce: GAIA BRD
  • Výrobce: AmeliaHome

Doporučení

Udržování tohoto ubrusu není složité. Je třeba ho prát při teplotě do 30°C. Nelze jej bělit ani sušit v sušičce. Pokud potřebujete ubrus glazurovat, doporučujeme to provádět při teplotě do 150°C.

Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto ubrusu, můžete si jej objednat na stránce https://www.nabytekhned.cz/produkt/ubrus-ameliahome-gaia-brd-matovy-velikost-110m110.

Ubrus AmeliaHome GAIA BRD

Závěr

Ubrus AmeliaHome GAIA BRD je výborným a praktickým doplňkem pro každý domácnost či gastronomický provoz. Kombinuje moderní design s trvanlivým a kvalitním materiálem, který lze bez problémů udržovat. Proto je tím pravým produktem pro ty, kteří se snaží o harmonický a vkusný interiér.