Matně zelená lakovaná vitrína Tenzo Uno o rozměrech 178 x 76 cm


Designový kousek, který zaujme již na první pohled

Stylová vitrína Tenzo Uno je skutečný designový kousek, který zaujme již na první pohled. Právě díky neobyčejnému, modernímu designu získal ocenění za nejlepší design v rámci German Design Award 2019.

Tenzo Uno vitrína v matně zeleném provedení

Matně zelená barva a moderní minimalismus

Vitrína je vyrobena z kvalitní lakované MDF v matně zeleném provedení a v kombinaci s podnoží ze stejného materiálu, prosklenými dvířky a s jedinečnými plastovými úchytkami do tvaru „U“ vytváří atraktivní spojení. Tento designový kousek do vašeho interiéru vnese nádech moderního minimalismu, který se hodí do jakéhokoliv prostoru.

Rozčlenění vitríny

Vitrína je rozčleněna na 2 zásuvky a 3 uzavřené police, kam pohodlně uložíte váš inventář. Být praktická a zároveň kreativní – to je hlavním heslem této vitríny.

Vysoce kvalitní výrobek řady Tenzo Uno

Řada Tenzo Uno je unikátní série produktů od komod, TV stolků, pracovních stolů až po vitríny v 5 trendy barvách – bílá, šedá, hořčicově žlutá, petrolejově modrá a zelená. Všechny produkty jsou vyrobeny z nejvyšší kvalitou a pečlivou výrobou s ohledem na detail a vzhled.

Vytvořte si vlastní kombinaci

Vyhovuje-li vám matně zelená vitrína Tenzo Uno, nemusíte se omezovat jen na tento výrobek. Díky rozsáhlé řadě Tenzo Uno můžete vytvořit vlastní kombinaci nábytku v souladu s vaší představou a stylem. Být kreativní, být stylový, to je cesta, kterou se můžete vydat díky této řadě produktů.

Vytvořte si stylový interiér, který bude na vás každý den působit skvěle.

Vitrína Tenzo Uno je pro každého, kdo si potrpí na krásný design, ale zároveň chce mít praktický nábytek s dostatkem úložného prostoru. Umožňuje vytvářet různé kompozice, které vytvářejí harmonii a rovnováhu v interiéru vašeho bytu, domu nebo kanceláře.

Vyberte si svoji vlastní matně zelenou vitrínu Tenzo Uno na stránkách isolund.cz.