Luxusní Boxspring KORBELA 16 v růžové barvě – dokonalost pro vaše spaní

Nic není důležitější než kvalitní spánek. A s postelí Boxspring KORBELA 16 si můžete být jisti, že vaše noční odpočinkové hodiny budou nejenom příjemné, ale i zdravé.

Celý systém Boxspring vám totiž nabízí skvělou oporu páteře a dokonale přizpůsobí tvar vašeho těla. Díky tomu pomáhá zbavit se bolestí zad a krční páteře a umožní vám vstát z postele odpočatí a plní energie.

Postel boxspring 160×200 cm

Postel Boxspring KORBELA 16 je vyrobena v rozměru 160×200 cm, takže vám nabídne dostatek prostoru pro váš odpočinek. Na ložné ploše o velikosti 160 x 200 cm se budete moci pohodlně natáhnout a užít si slastný spánek a odpočinek.

V ceně postele najdete i topper, takže se nemusíte trápit výběrem vrchní matrace. Stačí si jen usadit a užívat si pohodlný a zdravý spánek.

V ceně postele je topper a úložný prostor

Tento model Boxspringu KORBELA 16 je vybaven nejenom topperem, ale i praktickým úložným prostorem pro ukládání věcí, které nechcete nechat na očích. Oba tyto prvky zlepšují pohodlí užívání této postele a zaručují vám dokonalý odpočinek.

A jak je to s materiály? Látka na potahu postele Boxspring KORBELA 16 je krásná a přívětivá růžová barva s názvem Mat Velvet 63. Takže nejenom, že si zajistíte zdravý spánek, ale i krásnou a moderní postel, která bude perfektně ladit s vaším interiérem.

Bonellové pružiny a nožky vysoké 2 cm

Postel Boxspring KORBELA 16 není jenom designovým kouskem, ale hlavně kvalitním a pevným místem pro váš spánek. Základem je systém bonellových pružin, které dokonale přizpůsobí postel vašemu tělu a umožní vám dokonalý odpočinek.

No a samozřejmě, aby postel byla ještě vysloveně perfektní, disponuje nožkami o výšce 2 cm. Ty ji snadno zvednou nad podlahu, což umožní snadné vstávání a zároveň zajistí dokonalou výšku pro pohodlný odpočinek.

Více informací o této krásné posteli Boxspring KORBELA 16 najdete na této stránce. Určitě se na ni podívejte a neváhejte si ji pořídit. Vaše zdraví a kvalita spánku jsou důležité!

Boxspring KORBELA 16 v růžové barvě

Tato krásná postel bude dokonalým zážitkem pro vaše noční odpočinkové hodiny. Tak na co ještě čekáte? Poznejte luxus a kvalitu spánku, jakou jste v životě ještě nezažili!