KARE Design Lounge: Moderní šedý otočný stůl s úložným prostorem 70x42cm


KARE Design Lounge

Otočný odkládací stolek – praktický a elegantní doplněk interiéru

KARE DESIGN Otočný odkládací stolek Lounge – šedý, 70x42cm: Otočný odkládací stolek bude praktickým doplňkem a elegantní ozdobou vašeho interiéru. Je vyroben z oceli s černým práškovým nástřikem. Odkládací deska s poličkou umožňuje umístit na stolek i menší televizi, tak i další elektroniku, třeba gramofon i s deskami.

Televizní stolek má pro větší pohodlí při jeho používání otáčecí horní část. Jeho maximální nosnost je 40 kg. Pořiďte si nadčasový stolek, který je vhodný jak do moderních, tak i do stylových interiérů.

Otočný stůl s úložným prostorem

Tento stůl nejenže vypadá skvěle, ale také nabízí praktický úložný prostor. Můžete si na něj umístit nejenom televizi, ale i další předměty, které chcete mít v dosahu, ale nechcete jich příliš vidět. Díky otočné horní části můžete stůl snadno přizpůsobit svým potřebám a mít tak vždy ideální polohu pro použití.

KARE Design Lounge

Nadčasový design pro moderní i stylové interiéry

Tento otočný stůl s úložným prostorem je nádherným doplňkem vašeho interiéru. Jeho šedá barva vypadá moderně a elegantně. Stůl se skvěle hodí do moderních interiérů, ale také do stylizovaných bytů s retro nádechem. Oceníte ho pro jeho praktičnost i pro jeho nadčasový design, který vypadá skvěle i po mnoha letech.

Pořiďte si tento šikovný otočný stůl s úložným prostorem již nyní a užijte si pocit dokonalosti kombinovaný s praktičností.

Odkaz na produkt