Jedinečné sprchové dveře Ravak Supernova ve velikosti 90 cm – Kvalita a design


Jedinečné sprchové dveře Ravak Supernova ve velikosti 90 cm

O kvalitě a designu

Sprchové dveře bez vaničky s profilem v bílé barvě a výplní z čirého skla s dekorem transparent. Tyto dveře jsou nejen praktické, ale i velmi stylové. Kombinace bílého profilu a průhledného skla vypadá velmi moderně a elegantně v jakémkoliv koupelnovém prostoru.

RAVAK AntiCalc®

S technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Toto zpracování skla znamená, že voda bude stékat zpět do sprchy místo toho, aby zanechávala stopy a machy. Díky tomu se sníží potřeba čištění, což značně zjednoduší údržbu koupelny.

Posuvný systém otevírání

Posuvný systém umožňuje jednoduché otevírání a zavírání dveří. Ten zůstává uvnitř sprchové kabinové stěny, takže nepřekáží při vstupu a výstupu z kabiny. Dveře mohou být otevřeny jak na levou, tak na pravou stranu, takže jsou vhodné pro různé uspořádání koupelny.

Koupit Ravak Supernova 90 cm

Za kvalitou a designem stojí značka Ravak, která je známá pro své kvalitní a praktické koupelnové doplňky. Pokud hledáte kvalitní a jedinečné sprchové dveře, které se budou hodit do vaší koupelny, Ravak Supernova je pro vás tou správnou volbou. Navštivte Atcomplet.cz a vyberte si vaše nové dveře Ravak Supernova ve velikosti 90 cm!