Černé závěsné svítidlo Citylights Nashville – elegantní doplněk pro moderní interiér!

Je vám blízký moderní design, který v sobě mísí nevšední materiály a vysokou funkčnost? To si svítidla značky Citylights jednoduše zamilujete.

Tento kousek se dá využít jak nad jídelním či pracovním stolem, tak i ve vstupní hale či ložnici. Navíc mu to bude o to víc slušet, pokud ho nakombinujete ve větším počtu. Nebojte se tedy pořídit si více kousků a kreativně je po místnosti rozmístit. Dostane se vám více požadovaného světla a zesílíte designový zážitek.

O značce:

Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.

Při návštěvě webu skvelynabytek.cz můžete narazit na černé závěsné svítidlo Citylights Nashville, které si můžete přidat do vašeho interiéru. A koho by neoslovilo právě toto svícení ze stropu?

černé závěsné svítidlo Citylights Nashville

Černá barva je v poslední době velmi populární a trendová. Hodí se do moderních interiérů, ale i do těch klasických, kde vytváří zajímavý kontrast s jinými barvami.

černé závěsné svítidlo Citylights Nashville nad jídelním stolem

Kromě designu si můžete u tohoto svítidla užít i jeho praktičnosti. Je vhodné pro osvětlení všech druhů prostor a díky otočnému stojánku si můžete světlo přizpůsobit potřebám a momentálním podmínkám. Navíc se hodí i do obchodních a kancelářských prostor.

Když už jsme u té elegance a praktičnosti, tak nezapomínejme na to, že se jedná o závěsné svítidlo. To znamená, že nehodláte zabrat další prostor ve vaší místnosti. Tento kousek se bude skvěle vyjímat a poskytne vám dostatek světla.

černé závěsné svítidlo Citylights Nashville nad pracovním stolem

Pořiďte si toto elegantní a praktické svítidlo a vychutnejte si designový zážitek na vysoké úrovni. Svítidla značky Citylights vás rozhodně nezklamou.