Čalouněná postel KERALA 180×200 cm – nadčasový kus s elegantní modrou látkou


Úložný prostor a kvalitní zpracování

Když se rozhoduje o tom, jaký nábytek si pořídit do ložnice, postel je většinou na prvním místě. A určitě ne všechny postele jsou stejné. Některé jsou jenom stohovatelné matrace na zemi, jiné jsou robustní kovová konstrukce a jiné zase mají kostru z pevných dřevěných trámů. Čalouněná postel Kerala s úložným prostorem patří do té třetí kategorie.

Kerala je elegantní kus nábytku, který skvěle zapadne do každého interiéru. Její modrá potahová látka s krásným vzorem je přívětivá a v mnoha různých situacích vhodná. Postel je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje její odolnost a trvanlivost.

Oboustranně izolační roznášecí vrstva Getex 700g/m2 a tvrzená PUR pěna 2 cm dodávají posteli Kerala potřebnou pevnost. Pružinová kostra 2,4 mm podtrhuje pocit pohodlí a dobře se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Rouno z dutého vlákna, které se nachází také uvnitř postele, dodává potřebnou pružnost a zabraňuje tomu, aby se postel deformovala.

Vysoce kvalitní provedení detailů

Ale Kerala není jen o tom, jak dobře se na ní spí. Je to také funkční kus nábytku s úložným prostorem složeným ze dvou válend. Je to ideální řešení pro ty, kteří potřebují mít všechny své věci pořádně uspořádané a přitom stále dostupné.

Vnitřní strana úložného prostoru je ze surové dřevotřísky. To zajišťuje, že tento prostor bude udržován v dokonalém stavu po mnoho let. Kerala také snadno unese váhu až 120 kg, takže se nemusíte obávat, že by se během používání něco pokazilo.

Pod postelí Kerala se snadno uklízí a podlaha vaší ložnice bude vždy čistá. Žádný prach nebude mít šanci se ukrýt pod postelí a následné čištění bude mnohem snazší.

Záruka na 24 měsíců

Investice do kvalitní postele je vždy investice do vašeho spánku. Když si pořídíte Kerala postel, máte jistotu, že jste se rozhodli správně. Postel vám bude sloužit mnoho let a každou noc si v ní budete užívat příjemný spánek.

Pokud by se vám však stalo, že by postel Kerala přestala fungovat nebo by byla nějak poškozená, můžete využít záruky na 24 měsíců.

Chcete-li se dozvědět více o čalouněné posteli Kerala 180×200 cm, podívejte se na https://www.atcomplet.cz/produkt/calounena-postel-kerala-180m200-cm-modra-latka.