Čalouněná postel DIVALO Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Soro 76


Kolekce DIVALO představuje moderní a zároveň elegantní postel typu boxspring.

Ty jsou typické vysoko položenou spací plochou, díky které při sedání a vstávání z postele nenamáháte klouby. Jedná se o ideální řešení pro osoby s omezenou pohyblivostí, které potřebují pevnou oporu pro nohy a záda.

Postel je vyrobená z masivního a měkkého dřeva, což zajišťuje kvalitu a pevnost celé konstrukce. Díky tomu se postel nejen skvěle hodí do každého interiéru, ale umožňuje také pohodlný a kvalitní spánek po celou noc.

Čalouněná postel DIVALO Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Soro 76

Provedení Soro 76 je jedním z nejpopulárnějších v rámci celé kolekce DIVALO. Tento designový kousek se vyznačuje jednoduchými liniemi a minimalistickým stylem, díky čemuž se hodí do jakéhokoli interiéru. Velkou výhodou je také možnost výběru z různých barevných provedení, aby postel dokonale ladila s celým prostředím.

Aby byl spánek opravdu pohodlný a kvalitní, je u této postele nutné zvolit kvalitní matraci a potahový materiál. Společnost DIVALO nabízí širokou škálu doplňků a příslušenství, které dokáží zajistit opravdový pocit pohodlí a relaxace v každé posteli. Pokud hledáte kvalitní a moderní postel typu boxspring, je DIVALO ideální volbou.

Čalouněná postel DIVALO Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Soro 76