Bílý závěsný květináč PT LIVING Skittle – stylová dekorace pro váš interiér

Jak vyplývá ze svého jména, značka PT LIVING se specializuje na produkty pro váš životní prostor. Jejich minimalistický a jednoduchý design poskytuje stylové řešení pro váš byt nebo dům. Jedním z takových produktů je i závěsný květináč Skittle.

Závěsný květináč Skittle

Závěsný květináč Skittle je skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí do svého interiéru vnést živou zeleň. Díky svému bílému provedení se skvěle hodí k moderním, minimalistickým interiérům, kde působí velmi elegantně.

Jednou z největších výhod tohoto květináče je jeho zavěšení. Díky němu nemusíte tápat, kam byste květináč v obývacím pokoji nebo na balkóně umístili. Skvěle se hodí pro všechny, kdo milují rostliny, ale zároveň nehodlají obětovat významnou část prostoru.

Květináč na zavěšení je v případě značky PT LIVING vyráběn z vysoce kvalitního materiálu a vypadá velmi stylově. Jeho jednoduchý design nevyniká jen v moderních interiérech, ale působí skvěle i v tradičních oblastech.

Technické údaje

Otvor na květináči je 8 cm, takže se hodí pro rostliny menšího rozsahu. Závěsný květináč Skittle má rozměry otvoru 8 x 8 x 6 cm (šířka x délka x výška). Jeho celkové rozměry jsou 9 x 9 x 66 cm (délka x šířka x výška). Květináč není vhodný pro venkovní použití.

Pěkná květinová výzdoba v bytě nebo domě není žádnou novinkou. Květinové doplňky dokážou vytvořit v interiéru velký kontrast s ostatními prvky a dodat jim zajímavý efekt. Je proto velmi důležité si vybrat takové květináče, které působí jednoduše a přitom stylově. Bílý závěsný květináč PT LIVING Skittle je rozhodně jedním z nich.

Zajímají vás další stylové doplňky od PT LIVING? Navštivte skvelynabytek.cz.