Bílé jídelní židle Jenny od Tomasucci – dvojice do vaší zahrady


Bílé jídelní židle Jenny od Tomasucci

Základní informace o židlích

Bílé jídelní židle v sadě 2 ks Jenny – Tomasucci jsou elegantní a moderní volbou pro každou zahradu. Jsou vyrobeny z kovu a plastu, což zajišťuje odolnost a snadnou údržbu. Židle mají nosnost až 120 kg a jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Rozměry židle jsou 55 x 53 x 84 cm (š x h x v).

Bílé jídelní židle Jenny od Tomasucci jsou navrženy tak, aby byly co nejpohodlnější. Mají ergonomický tvar zad a pro hlavu jsou vybaveny měkkým polštářkem. Zároveň jsou dostatečně pevné díky svému kovovému rámčeku, díky kterému je židle stabilní a neklouže.

Vzhled a design

Bílé jídelní židle v sadě 2 ks Jenny – Tomasucci mají moderní a elegantní vzhled, který zvýrazní krásu vaší zahrady. Bílá barva židlí vytváří kontrast s přírodou a navíc opticky zvětšuje prostor. Design židlí se hodí k mnoha různým stylům a bude skvělou volbou pro každou zahradu.

Pohled na design židlí vás jistě zaujme. Jednoduché tvary a čisté linky dávají židlím moderní vzhled. Bílá barva židlí, spolu s kovovou konstrukcí, dávají židlím eleganci a sofistikovanost.

Využití židlí

Bílé jídelní židle v sadě 2 ks Jenny – Tomasucci jsou vhodné pro mnoho různých příležitostí, například pro posezení na terase nebo pro posezení u jídelního stolu. Jsou také skvělou volbou pro různé společenské akce, jako jsou grilování nebo rodinné oslavy.

Pohodlné a stabilní židle vás jistě potěší při každodenním používání. Díky svému modernímu vzhledu, se židle hodí do různých prostředí, například do moderního interiéru, ale i do tradičního venkovského stylu.

Závěr

Bílé jídelní židle v sadě 2 ks Jenny – Tomasucci jsou skvělou volbou pro každou zahradu. Svým moderním vzhledem, pohodlností a stabilitou, budou vašim společníky při mnoha příležitostech. Kupovat můžete jednoduše a rychle zde: www.nabytekprozivot.cz/produkt/bile-jidelni-zidle-v-sade-2-ks-jenny-tomasucci

Nečekejte a pořiďte si tuto vynikající dvojici bílých jídelních židlí Jenny od Tomasucci. Jsou praktické, elegantní a jsou skvělým doplňkem vaší zahrady.

Bílé jídelní židle v sadě 2 ks Jenny - Tomasucci